Nieuwe week, nieuwe aanbiedingen!
De komende week zijn er bij het Kruidvat veel aanbiedingen en kortingen wat betreft nagellak, yeah!
Als je nog opzoek bent naar wat leuke zomerse lakjes voor op je vakantie, of voor op het strand nu het zulk lekker weer is, sla je slag! Ik heb alle leuke nagellak aanbiedingen voor jullie op een rijtje gezet:
– Rimmel alle make-up + nagellak 1+1 gratis!
De nieuwe Lycra Pro lakjes kan ik je zeker aanbevelen. Door het brede kwastje lakken ze perfect en ze hebben verschillende, mooie kleuren.
– Essence nagellak: 2 voor €3,00
– Maybelline Color Show nagellak: 2 voor €6,00
– Catrice nagellak: 2 voor €5,00
– NYC nagellak: 2 voor €4,00
– La Femme nagellak: 2 voor €2,00
OK, dit is geen nagellak maar het is wel heel verstandig om met deze zomerse temperaturen je goed in te smeren. Deze zonnebrand van Nivea gebruik ik al jaren (factor 20) en ik ben groot fan. Dit is een goede zonnebrand, die perfect smeert en je huid goed beschermt tegen de zon.
Nu in de aanbieding met 50% korting, als je nog een goede zonnebrand nodig hebt kan ik je deze aanbevelen!
Bovenstaande aanbiedingen zijn geldig vanaf 9 juli (morgen) t/m 21 juli 2013.
Scoren maar! 😉
Hihi nou ik ga misschien als ik toevallig komende week langs het Kruidvat kom even kijken naar de Rimmeltjes… 😉
lekker veel nagellak in de aanbieding:)
Ah, ik ga wel even kijken bij de Kruidvat!
Alleen maar kijken ;-)? Succes hihi!
Oh help, die Rimmel lakjes zijn echt vaak in de aanbieding! Wat goed dat je ook de zonnebrand erbij hebt gezet!
Haha ja erg he! Het is karma denk ik 😉
leuke actie, thnx vor de tip
Misschien moet ik zon soort post eens doen voor Belgische bloggers. Ik vind het altijd zo jammer om mega deals te zien op jou blog en dan blijken ze niet geldig in Belgische kruidvats 🙂
Oh ja dat is een goed idee! Dan zit ik jou gek te maken met leuke kortingen die in België niet gelden!
yeah nagellak ❤
x
Ik vind dit altijd zo’n fijn artikel van je 😀
Ga morgen gelijk naar t Kruidvat 😉
Thanks, fijn om te horen! 🙂
Ben benieuwd wat je geshopt hebt hihi.
Ja een heleboel!! haha! binnenkort maar eens een shoplogje plaatsen 😉
Ohja ik had het wel zien staan maar heb het niet opgeslagen ofzo… Toch maar even een kijkje gaan nemen!
dat wordt weer nagellak kopen 😉