Eerder al kon je de swatch van Essie’s Status Symbol zien op mijn blog; nu laat ik de nailart zien die ik hierop gemaakt heb.
Ik heb gekozen om maar twee andere kleuren te gebruiken voor deze nailart; zodat het accent blijft liggen op deze framboze rode kleur which I love. Ik gebruikte mijn Hema witte Long Lasting nagellak en een metallic striper van Max (Action).
Eerst heb ik met mijn striper twee delen van bloemen gemaakt op mijn ringvinger en wijsvinger. Deze maak ik aan de zijkant zodat het een deel van mijn nagels bedekt, en met wit heb ik de bladeren omlijnd om wat diepte te creëren. Daarna heb ik wat witte dots eromheen geplaatst.
Op mijn wijsvinger en pink heb ik wat lijntjes en dots getekend zodat het bij elkaar toch een geslaagde nailart is geworden 🙂
(Deze foto is wat lichter uitgevallen; kleur is zoals op de eerste twee foto’s).
Bedankt voor het kijken en laat gerust in de comments weten wat je van deze nailart vindt.
Leuk gedaan!
Leuke nail art, laat me beetje aan kerst denken 🙂
Creatief! Ik vind de kleur van Essie echt heel erg mooi!
Wat een leuke nail art is dit zeg. Die kleuren passen ook perfect bij elkaar
Leuk gedaan. Echt een hele mooie kleur trouwens!
Oh ik zou willen dat ik zulke nail art kon maken, zelfs een lijn trekken kan ik al niet. Heel tof gedaan!
Ohh wat een prachtige kleur!
Vind deze zo gaaf en stoer! En dat op zo’n vrouwelijk, roze lak, top!